İHTİYAÇLAR
Çözüm Ortaklarımız

Günümüz ekonomik koşulları; rekabet, müşteri talepleri, gelişen teknoloji vb. gibi nedenlerle çok hızlı değişmektedir. İşletmelerin başarıları ise bu değişikliklere hızlı cevap verebilme kabiliyetlerine bağlı olmaktadır. Çünkü bu değişiklikler yeni fırsatlar ve zorluklar içermektedir.

İnforce Bilişim Teknolojileri olarak müşterilerimize daha kaliteli çözüm sunabilmek için sektörlerinde lider konumda bulunan donanım, yazılım, medya vb. firmaları ile iş ortağı olmuştur. Aşağıda bazı iş ortaklarımızın listesi bulunmaktadır.

 

 

 

EQMatica
Bilişim ve iletişim teknolojisini şahısların organizasyonlar içinde daha verimli ve dinamik çalışmasını sağlamak amacıyla yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla 1996 yılından itibaren yazılım mühendisliğinde batı Avrupa ülkelerinde kapsamlı projelerde aktif görevler üstlenmiştir. 

Ekingenstraat 54 1069 GV Amsterdam/ Netherlands +31 6 286 43 951 - www.eqmatica.com

AE Kod Teknolojisi
Hukuksal Sektör başta olmak üzere diğer tüm sektörel yazılımlarımızla herzaman yanınızda olarak sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. Hukuksal alanda yaptığımız calışmalarımız siz avukatlarımızın işlerini daha da kolaylaştırmak zamandan ve yorulmaktan tasarruf sağlamaktadır.
Selçuk Üniversitesi Teknokenti Elmas Blok No:313
Selçuklu/KONYA (332)223 3432-www.aekotek.com

Askod Teknoloji A.Ş.
Veri toplama sektöründe; Mobil İş ve Biometrics konularına odaklanan Ar-Ge çalışmaları yazılım tarafında ilk ürünlerini vermeye başlamıştır. Kosgeb tarafından da desteklenen firmamız Veri Toplama amaçlı donanımlar konusunda da Ar-Ge çalışmaları yürütmektedir.
Selçuk Üniversitesi Teknokenti Elmas Blok No:304
Selçuklu/KONYA (332)223 3386-www.askod.com

 

 
Web sitemizi beğendiniz mi?