Vizyonumuz

Yazılım, donanım ve sistem entegrasyonları konusunda yenilikçi fikirlere her zaman önem vererek, tecrübeleri genç beyinlerin dinamik, azimli ve hırslı yapılarıyla birleştirerek insanlığın işlerini kolaylaştıran ve daha düşük maliyetlerle üretim yapmalarına imkan sağlayan kaliteli çözümler sunmaktır.

inforce bt vizyon

Misyonumuz

Birçok alanda kaliteli, esnek, güvenilir, dinamik, yüksek performanslı ve yenilikçi projeler geliştirerek başta Türkiye olmak üzere dünyada ismi saygın biçimde anılan bir firma haline gelmektir.

inforce bt misyon

İlkelerimiz

MEMNUNİYET
Müşterilerimizi en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık, hizmet anlayışımızda önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğu.

İNOVASYON
İhtiyaçlarınıza net cevaplar vermek ve fayda sağlayabilmek amacıyla ürünlerimiz ve hizmetlerimizde farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmekte ve bunları uygulamaktayız.

TEKNOLOJİ
Sizlere kaliteli hizmet ve faydalı ürün sunabilmek için teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmaktayız.

SÜRDÜREBİLİRLİK
Oluşturduğumuz değerleri geleceğe daha sağlıklı aktarmayı hedefleyen bir yönetim anlayışı içerisindeyiz.

İNSAN ODAKLI
En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Yönetim anlayışımız insana saygıya dayanır.

TASARIM
Topladığımız bilgi ve verileri değerlendirirken, akıl gözümüzle görür, özgün kurgular ortaya çıkartırız.

DİNAMİZM
İşimize geniş bir bakış açısıyla yaklaşıp hayal ederiz, farklı çözüm yolları ve yeni fikirlerle yaklaşımda bulunuruz.

Kalite Yönetimi

Müşteri memnuniyetine yüksek düzeyde önem veren İnforce BT gerek ekibiyle gerekse çalıştığı müşterileriyle, geliştirme, bakım ve destek gibi tüm iş süreçlerinde güven ilişkisi kurarak kalite ve profesyonellikten taviz vermez.

kalite-yonetimi

Sektörümüzde başarılı ve kalıcı olmak için dünyaca kabul görmüş modellerin en iyilerini inceleyip analizlerini yaparız. Özel kullanışlı sistemler tasarlarız. Yazılım geliştirme, Sistem Entegrasyonu, Danışmalık, Proje yönetim ve destek hizmet modellerimiz iş süreçlerini kısaltan, maliyetleri düşüren, sürdürülebilen ve düzenlenebilen müşterilerimize değer katan verimli sistemlerdir.

Ar-Ge Çalışmaları

Girişimci olmak ve Ar-Ge yapmak risk almak demektir. Ancak emin olun, sonunda kazanma şansı en yüksek olan risk grubu da Ar-Ge’dir.

Çözümlerimizde tüm donanımlara sahip olmakla birlikte sürekli değişen gelişen bilgi ve teknoloji çağında İnforce BT olarak kendimizi güncel tutmak ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha kaliteli hale getirebilmek için Ar-Ge faaliyetlerimize büyük önem veriyoruz.

arge

Amacımız, Türkiye’nin dünyaya açılmasını sağlamak ve Avrupa’ya onlardan daha iyi yazılım yapabileceğimizi göstermek. Onlardan daha kaliteli kodlar geliştirebiliriz. Türkiye açısından kaliteli kodlarla iyi işler yapabileceğimizi biliyoruz.

Neden İnforce BT?

Firmamızda yapılan projelerde kullanılan algoritmalar ve kodlamalar, şirketimizde ki Profesyonel Bilgisayar Mühendisleri tarafından en hızlı sonucu verecek şekilde analiz yapılarak hazırlanır. Bu şekilde hazırlanan bir programın yapım süresi normalden uzundur ama bizim amacımız sadece yazılımı teslim edip çekilmek değil, yazılımı olabilecek en hızlı, performanslı, güvenli ve ileride istenilebilecek değişiklikler göz önünde bulundurularak, kodlama standartlarına uygun şekilde hazırlamaktır.

Güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutmak için yapılan birçok testler, amacın sadece programı geliştirme değil olabilecek en mükemmel şekilde programı hazırlamaktır ... devamını oku

Bizim işimiz Başarı Kalite Yenilikçilik

Müşteri memnuniyetine yüksek düzeyde önem veren Inforce BT gerek ekibiyle gerekse çalıştığı müşterileriyle, geliştirme, bakım ve destek gibi tüm iş süreçlerinde güven ilişkisi kurarak kalite ve profesyonellikten taviz vermez.