Neden Inforce BT ? Farkımız Nedir ?
Bir Web sitesinde ve yazılımda hemen anlaşılamayan ve gözle görülemeyen nedir?

Firmamızda yapılan projelerde kullanılan algoritmalar ve kodlamalar, şirketimizde ki Profesyonel Bilgisayar Mühendisleri tarafından en hızlı sonucu verecek şekilde analiz yapılarak hazırlanır. Bu şekilde hazırlanan bir programın yapım süresi normalden uzundur ama bizim amacımız sadece yazılımı teslim edip çekilmek değil, yazılımı olabilecek en hızlı, performanslı, güvenli ve ileride istenilebilecek değişiklikler göz önünde bulundurularak, kodlama standartlarına uygun şekilde hazırlamaktır.

Güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutmak için yapılan birçok testler, amacın sadece programı geliştirme değil olabilecek en mükemmel şekilde programı hazırlamak olduğunun göstergesidir.

neden-biz

Bir ürünün sadece dış görünüşü önemli değildir aynı zamanda bu ürünün içinde kullanılan malzeme de ürünün kalitesini ve fiyatını belirleyen bir unsurdur.

Üretilen bir üründe sorunlarla karşılaşılabilir veya program üzerinde değişiklik gerekebilir. Bu durumda yazılımı geliştiren firmaya ulaşabilmek önemlidir. istekleriniz olduğu zaman firmamıza mail yoluyla bile kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve isteğiniz mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilir ve size konuyla ilgili bilgi verilir.

1

Sizi Dinliyoruz

Kendimizi projenizin bir parçası olarak görüyoruz, size tavsiyelerde bulunuyor ve üzerinde anlaşmaya varılan hedef elde edilinceye dek özveriyle çalışıyoruz.

2

Planlıyoruz

Projenizin marka kimliğinizi yansıttığını bilerek süreci planlıyoruz. Ticari hedeflerinizi yerine getirmek ve bir strateji oluşturmak için gerekli zamanı mutlaka ayırıyoruz.

3

Kodluyoruz

Hızlı özelleştirmeler, kolay eklenti ekleme ve doğru araçlarla sonucun tam olarak öngördüğümüz gibi olması için kodlama aşamasını fikir alışverişiyle yönetiyoruz.

4

Test Ediyoruz

Geliştirme süreci ve rutin testlerin ardından bu kez gerçek ortamda bir test aşamasına geçiyoruz, sistemi defalarca farklı açılardan sınamadıkça projenizi teslim etmiyoruz.

5

Teslim Ediyoruz

Projeyi sunduktan sonra onayınızla yayına açıyoruz. Teslimden sonra da sürekli desteğimizi sürdürüyor, güncellemelerle geliştirmeye devam ediyoruz.

Bizim işimiz Başarı Kalite Yenilikçilik

Müşteri memnuniyetine yüksek düzeyde önem veren Inforce BT gerek ekibiyle gerekse çalıştığı müşterileriyle, geliştirme, bakım ve destek gibi tüm iş süreçlerinde güven ilişkisi kurarak kalite ve profesyonellikten taviz vermez.